O nas

Daria Jaroszewska

dietetyk

 

Zajmuję się żywieniem osób z jednostkami chorobowymi, kobiet ciężarnych, małych dzieci i ich rodziców. Wielu moich klientów to także osoby aktywne fizycznie. Zapraszam Cię do naszego gabinetu, jeśli chcesz trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe. Medycyna i dietetyka mówią jasno: właściwe odżywianie jest źródłem zdrowia i znacznie łagodzi przebieg chorób. 

Parę słów o mnie. Jestem absolwentką I i II stopnia Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka SWPS w Poznaniu. Ukończyłam szkolenie dotyczące żywienia i suplementacji w sporcie, szkolenie „Edukator w cukrzycy”, a także jestem uczestniczką programu edukacyjnego „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Dietetyki w Warszawie oraz programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, kształcącego edukatorów żywienia dzieci w żłobkach i przedszkolach, ich rodziców oraz personelu.

Aby przekazać Tobie jak najwięcej wiedzy cały czas się szkolę. 

 

12345

Sandra Zakrzewska

Sandra Zakrzewska

psycholog

 

Zajmuję się pracą psychologiczną w obszarze zmiany niekorzystnych, często utrwalonych zachowań u dorosłych i dzieci, szczególnie tych żywieniowych. Pomagam klientom rozpocząć i utrwalić zdrowy sposób odżywiania. Wspieram klienta dorosłego i rodzinę w pracy z zaburzeniami odżywiania i ich pokrewnymi: trudnościami w radzeniu sobie z emocjami i relacjami z bliskimi. Prowadzę także klienta w procesie zmagania się z chorobą, podczas gdy Daria dba o obszar dietetyczny. Interesuje się rolą, jaką jedzenie odgrywa w życiu każdego z nas i jak wiele aspektów psychicznych odzwierciedla. Zmieniając sposób odżywiania zmieniamy nie tylko styl życia, ale także wykonujemy gigantyczną pracę nad sobą. Przebudowujemy swoją samoocenę, jakość funkcjonowania i efektywność w wielu dziedzinach życia. W tym właśnie procesie towarzyszę klientom. 

Ukończyłam pierwszy stopień kilkuletniego Kursu Psychoterapii Indywidualnej i Rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Obecnie jestem na etapie zaawansowanego kursu, w drodze do certyfikacji psychoterapeutycznej. Pracuję również w oparciu o Racjonalną Terapię Zachowania RTZ (Rational Behavior Therapy RBT) – metodę, która pozwala w szybki sposób reagować na trudności klienta. 

Swoje doświadczenie zdobywałam w Poradni Psychologicznej NZOZ Teramed oraz Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznym MIND w Poznaniu, a obecnie pracuję także w kilku projektach psychologicznych.

 

103897 14